☼ Живіть, здорові і щасливі, із сонечком ласкавим у душі. ☼

Валерій Войтович ☼ Молитва до Дажбога

Скорбота

Постає запитання, чи «святі — це боги», як пише митрополит Іларіон. І чи правду проголосив папа римський, що в світі не було ні святого Юрія, ні святого Миколая, ні сотні інших їм подібних християнських чудотворців? Вони були просто придумані грецькими попами і зроблені на дошках грецькими малярами.

Скорбота
Володимир Войтович ☼ Молитва до Дажбога ☼ Скорбота

Щоб запобігти нападкам на свої землі, «новий Рим» — Царгород проявив величезну енергію задля цього. І в тім мав успіх, бо й Україна стала рабинею Візантії. Тепер українці на своїй Землі у чужій церкві, перед іконостасом, де зображені стародавні жиди, а це вже і українські «святі боги» — змушені стояти і бити їм поклони.

Чи може наш народ молитися іконі святого Андрія Боголюбського, що висить у Володимирському соборі Києва ще з давніх часів, молитися до цього «святого» ката, що з мечем, на якому грецькою мовою викарбований напис: «Пресвятая Богородице. Помогі рабу твоєму Андрею»? Він з честю виконував благословення візантійського патріарха, за що і був проголошений святим Андрієм.

Чи може наш народ молитися святому Петру, який для закріпачення України заради зміцнення Москви в 1326 році митрополитську кафедру переніс з Владимира до Москви? За що був похований в Успенському соборі Кремля і став святим?

А чи святом) апостолу Петру, який тричі зрадив Ісуса Христа «перше ніж півень співати почав»?

Чи святій мучениці премудрій Софії, що за віру Христову віддала на муки своїх діточок: Віру — 12 років, Надію — 10 років і Любов, якій було лише 9 років?

Чи святій Параскеві, що плювала в очі своєму народові?. .

Заради віри в таких «святих» пропонується рабство. Де святість тих пан-отців, що в грубості свого характеру, в темноті і пияцтві шматували Україну впродовж віків, продаючи свої душі Сатані і отримуючи щороку від Москви «золотиє дєньгі за обрусєнія края»?

О, напевне, неспроста академік М. Грушевський у березні 1918 р. в Києві, коли державним гербом України було ухвалено «Тризуб» замість архистратига Михаїла, сказав: «Обійдемося без попів».

В молитві народ Твій Світлий, правдивий наш Боже, щоб вічними у світі були Мир, Воля і Віра, як святі дари Твої Боже!