☼ Живіть, здорові і щасливі, із сонечком ласкавим у душі. ☼

Валерій Войтович ☼ Молитва до Дажбога

Чорний дух руїни

Господи Всеправедний і Милосердний, Світлий мій Боже, осяй життєтворчим світлом Український Народ. Дай йому волю, дай йому рідну Віру, щоб здолати чорний дух руїни, який навис над Святою Землею, сатанинським реготом Чорнобильського жаху нищить хребет і мозок Української Нації.

Ти і я — одне минуле.

Саме тоді, коли князь Володимир виміняв Україну на блискуче подружжя з візантійською царівною, коли Володимирові сини почали між собою братовбивчі війни, зародилась чорна ера багатовікового, безправного існування Українського Народу, який уже не в змозі був мислити категоріями власної держави. За таких умов, коли чорний дух навис над священними могилами Предків, законами моралі і рідною Вірою — Душа Українського Народу, що сама не знала зла і не чекала його від інших, не спроможна була захистити Тебе, Боже.

Чорний дух руїни прийшов в сучасне шляхом зради, руїнництва, божевільного злочинства.

Ти і я — одне сучасне.

Чорний дух руїни
Володимир Войтович ☼ Молитва до Дажбога ☼ Чорний дух руїни

Сьогодні чорний дух руїни вже в відродженій Україні топче могили В. Стуса, Ю. Литвина, М. Коцюбинського. . . Палає Шевченківська хата. . . Немає місця Шевченкові в незалежній Україні!

Помирає українська мова!

Та є — Український Народ, який стоїть на могутніх плечах кращих синів і дочок Матері-України. Цей народ здатний здолати чорний дух Сатани своєю Вірою в Єдиного, Всюдисущого і Всеправедного Господа, ім’я якого: Сонце, Повітря, Небо, довкілля, сини твої, Україно!

Віра твоя, Україно!

Воля твоя, Україно!

Ти і я — моє майбутнє!

Світлий мій Боже, слава Тобі!