☼ Живіть, здорові і щасливі, із сонечком ласкавим у душі. ☼

Валерій Войтович ☼ Молитва до Дажбога

Шабаш Сатани

«Сатана ж увійшов у Юду. . . І він пішов, і почав умовлятися з першосвящениками та начальниками. Як він видасть Його. Ті ж зраділи і погодилися дати йому срібняків». (Єв. від св. Луки 22(3-5).

Сатана ж увійшов в Україну-Русь. . . І він пішов з легіоном греків-єпископів, і приніс на Священну Землю орія-хлібороба кари, яких досі Україна не знала. Під’южені майстрами змов і інтриг, так званих носіїв Візантійської культури, князі розпочали між собою довгу і виснажливу братовбивчу боротьбу.

Шабаш Сатани Іуда
Володимир Войтович ☼ Молитва до Дажбога ☼ Шабаш Сатани Іуда

«Ті ж зраділи і погодилися дати йому срібняків». . . На золоті візантійські християнські «срібняки» риз спокусився князь Володимир.

І попливли спочатку візантійські, а потім і московські «срібняки» ріками, морями жорстокостей, убивств, грабунків по землях Ук-раїни. Юдині «срібняки» палили міста та села, вбивали людей. Люди з ненавистю дивилися на чужинців та на своїх куплених князів. Боронити Україну-Русь від татарської орди в ім’я оборони віри Христової, коли горить вогнем ненависті батьківська віра, народ був не в змозі. Потроху він ставав рабом і все частіше дивився в бік народженого Монстра на ім’я Російська імперія. Там правили ті, що вважали себе вищими від усіх.

«Темна була Московія» — пише митрополит Іларіон.

Та не Московія, а душа її була темною! Та душа і Юдині срібняки зробили свою чорну справу: не стало нашої Київської держави і поготів.

Згодом царем став Петро І. Москва проголосила себе Третім Римом. Вона повністю утримувала за народні кошти Константинополь-ський Вселенський центр Православія і могла узаконити будь-яку постанову цього ката Українського Народу, який керував церковним Синодом у Москві. Вісімдесят відсотків всіх церковних прибутків Україна платила Москві.

Шабаш Сатани Ангел
Володимир Войтович ☼ Молитва до Дажбога ☼ Шабаш Сатани Ангел

Цар — це той, хто живе у Кремлі, а Кремль став серцем тієї Потвори, що народила вождів уже комуністичного режиму, носіїв людиноненависницької ідеології. Один із них Ленін-люцифер, який так підло і жорстоко потопив у крові молоду державу Україну: «Я лично буду проводить не только аресты, ной расстрелы. С коммунистическим приветом Ленин». Другий — Сталін-люцифер, котрий знищив десятки мільйонів українців заради своїх божевільних експериментів.

Та чи живе і діє Сатана поза волею Божою? Бог всесильний і всюдисущий і поза його волею не може існувати ніщо.

Апофеозом більшовицької системи став Чорнобиль, а Сатана та Юдині «срібняки» продовжують свою чорну справу й досі. Одначе дух мільйонів замучених українців закликає нас прокинутись від летаргійної сплячки.