Злочинці з ТЦК і поліції, які коять свавілля, — вороги України, бо працюють на знищення України і на руку рашистам.

Українські казки

Як музиканти заробили
Українська народна казка Буковини

Капелія музикантів грала в Клішківцях на весіллі. Грали вони в неділю, а в понеділок закінчили. Заплатив їм хазяїн, як домовилися, нагодував їх на дорогу і дав по парі весільних калачів. І пішли вони собі дорогою попри ліс.

Ідуть вони, йдуть, аж тут із лісу виходить чоловік і просить, щоб пограли у нього вечір. Одні погоджувалися, другі казали, що не хочуть, бо потомилися. І запросили вони з того чоловіка дуже велику плату. Чоловік погодився.

Він привів їх до великої гарної хати, що стояла в лісі. У ній було багато людей, і все чоловіки. Ні одної жінки не було. Хазяїн наказав музикантам грати, і ті люди почали танцювати.

Один із музикантів сказав: «Мой, це здається чорти гуляють». А один із тих, що танцювали, підійшов і дав йому два поличники. Музикант промовчав, і всі продовжували грати.

Отак вони грали всю ніч. У кінці ночі гості почали розходитися, хазяїн заплатив музикантам, і ті пішли.

Як прийшли на Штири Корчми, був уже день. І захотіли вони підкріпитися в корчмі. Вийняв калфа гроші, що взяли за грання у лісовій хаті, а то не гроші, а дубове листя. Вийшло, що музиканти всю ніч задурно грали для чортів.

Як музиканти заробили. Невказані сюжети. Записано 25 серпня 1978 року у селі Орличанах Хотинського району Чернівецької області від Єхтенія Івановича Паламаря (1898 року народження, вчитель-пенсіонер).

Чарівна квітка: Українські народні казки з-над Дністра. Запис, упорядкування, примітки та словник М. А. Зінчука; Художники: Н. В. Кирилова і П. А. Гулін. — Ужгород: Карпати, 1986. — 301 с: іл.